Biogenetica

Partnerzy

Jako firma opierająca działalność na innowacjach współpracujemy z kompetentnymi i godnymi zaufania Partnerami. Umożliwa nam to stały rozwój poprzez dostęp do najnowszych wyników badań, rozwiązań i wiedzy z zakresu genetyki.


Laboratorium Pathway Genomics

Laboratorium Pathway Genomics

Pathway Genomics to czołowej klasy laboratorium badań genetycznych posiadające w swojej ofercie dla lekarzy szeroki wachlarz badań z zakresu wielu chorób i wrażliwości na leki. Posiada certyfikaty CLIA oraz CAP. Mieści się w San Diego w Kalifornii.

Instytut Scripps

Instytut Scripps

The Scripps Research Institute (TSRI)to, położony w stanie Kalifornia, instytut badawczy zajmujący się medycyną. TSRI zatrudnia ok. 3000 naukowców, doktorantów, techników i innych pracowników, co czyni go największą w USA naukową organizacją non-profit. W TSRI pracują zespoły zajmujące się biologią molekularną, badaniami nad rakiem, chemią, genetyką, immunologią, medycyną eksperymentalną, neurobiologią, biologią obliczeniową i wieloma innymi.

AppliedBiology

AppliedBiology

AppliedBiology jest pionierem w zakresie testów genetycznych z dziedziny dermatologii. Posiada laboratoria na terenie Stanów Zjednoczonych, Azji oraz Ameryki Południowej.